Oferta

Projekt indywidualny.

Bogata oferta projektów gotowych, sprawia że możliwe stało się dopasowanie domu do swoich potrzeb w zasadzie bez kontaktu z architektem. Przyjęcie takiej drogi, nie zawsze jest korzystne. Projekty gotowe są zazwyczaj opracowywane bardzo szczegółowo, co ułatwia ich realizację. Jednak kierowanie się przy wyborze projektu jedynie kryteriami estetycznymi czy funkcjonalnymi czasami nie wystarczy. Inwestorzy bardzo często, już na etapie wyboru projektu planują zmiany, jakie będą wprowadzać na etapie realizacji, dobrze, gdy takie zmiany są konsultowane z architektem, gorzej gdy wprowadzane są w czasie budowy. Zostawianie ważnych decyzji, które mogą być podjęte na etapie projektowania, na czas budowy domu, często skutkuje nieprzewidzianymi konsekwencjami, zwiększa koszty budowy, powoduje straty czasu i nerwów.


Praca nad projektem indywidualnym pozwala w skuteczny sposób rozwiązać wszystkie problemy na etapie projektowania. Inwestor zyskuje indywidualne rozwiązanie dostosowane konkretnie do jego potrzeb, a także do charakterystyki działki, otoczenia, warunków gruntowych itp.


Projekt gotowy to szybkie i proste rozwiązanie dla inwestorów, którzy potrafią dopasować projekt do swoich potrzeb (nigdy odwrotnie!). Jednak gdy takie dopasowanie nie jest możliwe lub jest bardzo trudne polecamy indywidualne podejście do tematu.

Na podstawie rozmowy z inwestorem powstanie szczegółowa koncepcja budynku, która będzie punktem wyjścia do dalszych ustaleń. Właściwy projekt powstaje dopiero po pełnym uzgodnieniu wszystkich szczegółów w projekcie koncepcyjnym. Taki model pracy pozwala inwestorowi wpływać na kształt obiektu przez długi okres czasu.


Koszty projektu indywidualnego zazwyczaj są wyższe niż projektu gotowego, jednak wielu inwestorów przekonuje się, że często są niższe niż im się zdawało. Jesteśmy elastyczni, staramy się dostosować do potrzeb każdego inwestora.


Zapraszamy do naszego biura po projekt indywidualny Państwa domu. Przemyślany, bezpieczny, funkcjonalny… no chyba, że mają Państwo inne życzenia 🙂Możliwość komentowania została wyłączona.