Nasze projekty

Nasz nowy projekt. Murator C356.

nowy_kontrast_front_011

Zaczarowany (Murator C356) to wygodny dom o nowoczesnej, wyróżniającej się architekturze. Wejście do niego znajduje się w ścianie szczytowej, dlatego sprawdzi się znakomicie na długich, wąskich działkach. Ma modny współczesny wygląd – dwuspadowy dach jest pozbawiony okapów, a elewację parteru pokrywają panele elewacyjne w grafitowym kolorze. Dzięki wcięciu w dachu sypialnia małżeńska na poddaszu zyskała 4-metrowy taras, na którym gospodarze będą mogli wypić poranną kawę. Biało-grafitowa kolorystyka dodaje domowi elegancji. Wejście do domu znajduje się w podcieniu – będzie to nieocenione rozwiązanie szczególnie w deszczowe dni.

Atutem tego domu jest też częściowo zadaszony taras, który pozwoli domownikom cieszyć się słońcem w różnych porach dnia. Poza funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń architekt zadbał też o zaplecze gospodarcze: obok kuchni znajduje się przydatna spiżarnia, a na poddaszu są 2 garderoby, które pozwolą ograniczyć liczbę szaf w pokojach. Jedną z garderób mają do swojej dyspozycji jedynie gospodarze.

nowy_kontrast_front_02

nowy_kontrast_bok

5

Pełna prezentacja projektuJedna odpowiedź do “Nasz nowy projekt. Murator C356.”

  1. […] Poniżej prezentujemy kolejne wizualizacje projektu Kontrast A&N – Murator C356 Zaczarowany, tym razem w pełnym słońcu. Projekt w scenerii wieczornej do zobaczenia tutaj […]