Nasze projekty

Dom na górce Murator C184

Przedstawiamy nasz projekt Dom na górce, będący od wielu lat w kolekcji projektów gotowych Muratora. W ostatnim czasie projekt zyskał nowe wizualizacje, także wnętrz.

Dom na górce – Murator C184, to malowniczy projekt domu z możliwością indywidualnej adaptacji poddasza. Doskonały do realizacji etapami. Jego dość prostą bryłę urozmaicają przykryta osobnym dachem część garażowa oraz ryzality, które zdobią dodatkowe daszki. Urody domowi dodają też drewniane balustrady na balkonie i tarasach. Duże fragmenty elewacji i słupy wykończono eleganckimi płytkami klinkierowymi. Parter budynku został tak zagospodarowany, by mogła w nim zamieszkać co najmniej 4-osobowa rodzina. Strefa dzienna to tworzące jedną przestrzeń: kuchnia, jadalnia i salon oraz sień, wc i spiżarnia. 

Strefa nocna zaś to aż trzy sypialnie, w tym małżeńska z wyjściem na taras, oraz wspólna łazienka. Pod schodami zaplanowano wygodne połączenie domu z garażem. Poddasze składa się z części mieszkalnej, do zagospodarowania w ramach indywidualnej adaptacji i dostępnego z półpiętra dodatkowego schowka nad garażem.

https://projekty.muratordom.pl/projekt_dom-na-gorce,1076,0%2C0.htm#rzutyMożliwość komentowania została wyłączona.